Євген Гашенков, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок показали, що відбувається з колаборантами в Україні, а випуск шоу розкриє подробиці.

На сторінці у Instagram "Дизель Студіо" артисти розкрили таємницю пригод в одному із випусків. Вони підготували історію про те, що відбувається із колаборантами на окупованих територіях.

Дизель шоу. Фото: instagram.com/dizelstudio/

"З колаборантами розмова коротка: їх одразу ліквідують. Тому рашистам не завжди вдається знайти "своїх" на окупованих територіях. Але наш герой вирішив самостійно звернутися до тимчасової влади. Але чи влаштують сержантів ФСБ наміри Івана Грицька?" , - прокоментували фотографії у паблику.

Дизель шоу. Фото: instagram.com/dizelstudio/

Популярні новини зараз

Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року

Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше

Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми

Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити

Показати ще

Акторами історії від гумористів стали Євген Гашеков, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок. хто з них грав колаборанта, а хтось фсбшників здогадатися не важко — судячи з одягу. Актори досі мають власне бачення росіян та українців, таких простаків у сорочках на оранку.

Дизель шоу. Фото: instagram.com/dizelstudio/

Раніше в паблику повідомлялося, що монетизація з Youtube-каналу йде повністю на підтримку ЗСУ. Кожен перегляд – це спеціальний внесок у БТ "Дизель Фонд". Так артисти допомагають нашим героям, купуючи для них і передаючи на фронт найголовніше.

Нагадаємо, що Вікторія Булітко з "Дизель Шоу" вирішила одягнути форму, 6 тисяч допомогли: " Будь-яка личить".

Раніше ми повідомляли, що Єгор Крутоголов із "Дизель шоу" розповів про добрих друзів-росіян: "Ми житимемо з усім світом".