Коли почалася повномасштабна війна 24 лютого 2022 року, українська телеведуча Маша Єфросиніна одразу виїхала з дітьми під Київ. Дівчина живе в урядовому кварталі Києва та відчувала небезпеку.

Про це екс-ведуча ранкового шоу "Підьєм" розповіла в ході спілкування зі співачкою Олею Поляковою на проекті "Дорослі дівчатка".

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua

Єфросиніна згадує, що спочатку думала, що все закінчиться через день-два і саме тому, коли діти заснули, вона зайшла до комори і записала своє перше звернення до російських колег-артистів: блогерів, співаків, журналістів. Тоді Маша була дуже м'якою, бо переконана, що, можливо, росіяни не розуміють, що відбувається.

"Я думала, що маю всім зараз це розповісти і вони, послухавши мене, відкриють свої телефони і розкажуть, що в Україні сталося щось неймовірно страшне", - ділиться ведуча наївними думками .

Популярні новини зараз

Зима буде непростою: у "Нафтогазі" розповіли, скільки доведеться платити за газ

Платити за повітря більше не доведеться: Рада готує новий закон

По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Показати ще

Маша Єфросиніна, перше звернення до росіян, скріншот з відео

Українським знаменитостям здавалося, що після їхнього звернення всі в Росії почнуть про це говорити і неодмінно зупинять війну.

"Година нічого, дві нічого... Ми прокидаємося вранці від вибуху, я дивлюся - нічого, тільки наші новини. Потім пости Тіни Канделакі, Баскова і я розумію, що починається розвиток нової реальності, яку мій мозок пояснити не може... Ніде на порядку російських медіа немає нічого, що показує нашу реальну картину і для мене в той момент почався відлік справжньої війни" , - розповідає Єфросініна про своє прозріння на рахунок росіян.

Нагадаємо, що Машу Єфросинину заарештували: Бідняков обіцяє носити чай та цигарки.

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна із соковитим кавуном у роті зашифрувала особливе послання для росіян: "Ми знаємо, що там...".