Нове зоряне шоу "Маска" стартувало на телеканалі "Україна". Суддями-детективами виступають Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), Оля Полякова, Настя Каменських і Михайло Хома (Дзідзьо).

На сцені у масках виступають всім знайомі зірки вітчизняного шоу-бізнесу, однак впізнати їх не так просто. На шоу вже з'являлися такі персонажі, як буйвіл, русалки, магічний мольфар та інші. Цього разу довелося розсекречувати знаменитість під маскою дракона.

Дракон на шоу "Маска", facebook.com/MaskaUkraineTV

Дракон на шоу "Маска", facebook.com/MaskaUkraineTV

"Мірзоян. 100 процентів.", "Арсен Мірзоян 100%", "Енергетика чоловіча пре", "А пісня Серова Олексанра", "Мірзоян його дрожащий голос тембр", "Теж так думаю що Мірзоян", "Мені здається, що Дракон - це Арсен Мірзоян.", - майже одноголосно висунули свою версію глядачі у коментарях.

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Проте, з'явилася й інша версія, що це Олег Винник. На що інші коментатори привели переконливі, на їхню думку, аргументи, що за маскою Дракона сховався все-таки Арсен Мірзоян:

"Звичайно це Олег Винник", "Це не Олег Винник, а Арсен Мірзоян. В підказках Дракона були гудзики, а в Арсена Мірзояна вийшов альбом під назвою Гудзики)", "Можливо так! А як ви знаєте що Олег Анатолійович в масці Буйвола там більше схоже на Потапа навіть Настя догадалась.".

Коментарі, facebook.com/MaskaUkraineTV

Коментарі, facebook.com/MaskaUkraineTV

Полякова і Данилко на шоу "Маска", facebook.com/MaskaUkraineTV

Судді на шоу "Маска", facebook.com/MaskaUkraineTV

Оля Полякова на шоу "Маска", facebook.com/MaskaUkraineTV

Настя Каменських на шоу "Маска", facebook.com/MaskaUkraineTV

Нагадаємо, Олена-Крістіна Лебідь так розслабилася з Розенком в бані, аж задерла ноги: "Відпустила". Олена Крістіна Лебідь влаштувала собі відпочинок зі своїм коханим

Як повідомляв портал "Знай.ua", Єфросиніна повалялася у снігу і втерла носа Каменських з Потапом: "Під пуховиком купальник". Настя Каменських і Потап, мабуть, зовсім такого не чекали

Також "Знай.ua" писав, що Оля Полякова влаштувала вечірку для крабів і дала собі волю під проливним дощем: "Нас це очікує всі 10 днів". Оля Полякова зараз відпочиває з сім'єю