Популярна свого часу співачка, перша солітська "ВІА Гри" Олена Вінницька вирішила зробити визнання про дуже непрості стосунки з продюсером гурту після того, як вона покинула колектив. Співачка розповіла про те, як вів Костя Меладзе по відношенню до неї.

В одному з недавніх інтерв'ю Олена Вінницька зізналася, що пішла з колективу не дуже добре.

А потім їй у різних формах та діях заважали будувати сольну кар'єру. А все це відбувалося тому, що Меладзе хотів показати, що без нього співачки ніхто.

Альона Вінницька. Фото: скрін youtube

"Звичайно, він не хотів, щоб я йшла. Були нескінченні зустрічі: не йди, все буде. А через деякий час я відкриваю якийсь журнал і читаю слова Кості: "Так, ми навіть хотіли, щоб Альона пішла, тому що прийшла Віра. І ми зрозуміли, що ця виконавиця нам підійде більше". Ну, навіщо так брехати? Я вже не кажу про те, як він шкодив моїй сольній кар'єрі. Пригадую, нас запросили на "Таврійські ігри", а в останній момент мій виступ скасували. Пояснили: запросили і мене, і "ВІА Гру". А продюсери гурту зажадали від організаторів обирати, кого вони хочуть більше бачити", - згадує Олена.

Популярні новини зараз

Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців

Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно

ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку

Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті

Показати ще

Альона Вінницька, фото з Instagram

За словами співачки, продюсери ВІА Гри часто робили так, щоб їй було складно. Однак вона все одно дякує Меладзе: "За досвід, за те, що дав мені квиток у життя, розгледів у мені артистку. Але потім почалася ця помста... І я думала: ти такий талановитий, заможний, успішний і мстиш якийсь маленькій дівчинці тільки тому, що вона посміла заперечити? Ну, хто я в порівнянні з ним? -то з тих, що йшли щось вийшло у вільному плаванні. Хотів показати, що ми без нього ніхто, до речі.

Костянтин Меладзе. Фото Instagram

Олена Вінницька каже, що, незважаючи на непорозуміння, вона підтримувала деякий час зв'язок із Меладзе: "Ми переписувалися ще десять років, напевно. Незважаючи на всю, скажімо так, ворожість з його боку, у мене до нього завжди було якесь тепле ставлення .Так дивно виходить: з одного боку, я ображаюся, а з іншого, продовжую його дякувати".

Костянтин Меладзе, фото: Instagram

Вінницька також зізналася, що коли вона пішла з колективу, повернутися їй не пропонували: "Ні, у мене такого не було. Хоча одного разу, коли запускалося телешоу "Хочу у ВІА Гра", Костя несподівано мені сказав: "Оленочка, повертайся, будь ласка, я зроблю тебе щасливою". А я навіть не знала, що відповісти… Не розумію, навіщо взагалі зараз ворушити цю тему, можу просто позначити двома словами ситуацію: ми розійшлися не дуже добре".

Нагадаємо, довелося стати старшим: Приходько обдурила організаторів "Фабрики зірок", щоб стати учасницею.

Раніше повідомлялося, "Стою, як вовченя": відомий український співак згадав, як його мама потрапила до в'язниці.

Також, "Так, це була моя помилка": Віра Брежнєва зізналася, як ставиться до шлюбу з Меладзе.