Відома українська співачка Настя Каменських після повернення в Україну категорично відмовилася спілкуватися з журналісткою Наталією Тур під час презентації своєї нової пісні "Гріхи" у Києві. Журналістка "Люкс ФМ" Наталія Тур спробувала взяти коментар у артистки, але Каменських відмовилася говорити і не захотіла пояснити свою позицію.

Замість Каменських до Наталії Тур підійшла її помічниця і заявила, що виконавиця не буде відповідати журналістам, які погано висловлювалися про неї. Таким чином помічниця натякнула, що ЗМІ образило Настю. Тур намагалася зрозуміти, в чому причина такої реакції, але відповіді так і не отримала.

Настя Каменських

"Люкс ФМ ми коментарі не даємо, вибачте, будь ласка. Тому що ми не даємо коментарі тим ЗМІ, які не дуже добре висловлюються про артиста," - сказала помічниця. Після цих слів Наталія припустила, що Каменських є що приховувати від медіа, тому вона не погодилася на розмову.

Журналістка вирішила не залишати інцидент без уваги і поділилася своїми думками з приводу ситуації в Instagram. Вона написала, що Настя просто не готова відповідати на "незручні" запитання, і назвала поведінку артистки "хамством".

Популярні новини зараз

Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій

Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па"

Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення

Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо

Показати ще

"У мене є одна мета - якісно виконати свою роботу. Власне, кожен артист має можливість відповісти на ці запитання, особисто поставити всі крапки над і, розвіяти плітки довкола себе, прокоментувати свої дії чи слова. Проте дехто до прямих запитань не звик і підпускає до себе лише тих, хто точно "безпечний". Я прийшла в шоубізнес не дружити, я прийшла сюди виконувати свою роботу. І завжди за конструктивний діалог. Але якщо хтось не готовий говорити і відповідати на запитання - для мене це теж відповідь. Образи - це теж відповідь. Хамство - це теж відповідь. Те, що залишалося завжди за кадром, більше не залишатиметься за кадром", - заявила Наталя.

Нагадаємо, Настя Каменських обпекла дупку Лесі Нікітюк: "Стала дівчинкою"

Раніше ми писали про те, що "Ми розстаємося...": Настя Каменських відповіла на чутки про новий роман Потапа з колишньою

Вам буде цікаво дізнатися Настя Каменських спустилася в метро, ​​щоб зняти обличчя перехожих і показати себе: "Така розвага для багатих"