Українська співачка Ірина Федишин вразила усією кількістю автомобілів, які вона привезла для Збройних сил України. Завдяки благодійним концертам у США та Канаді вона змогла зібрати кошти на купівлю 60 автомобілів для фронту.

Ірина провела 26 концертів за кордоном, і результати цього туру вражають. Артистка у своєму Facebook розповіла, що їй вдалося придбати 60 автомобілів, які незабаром вирушать на фронт, щоб допомогти нашим військовим:

"60 автомобілів для ЗСУ - – це результат туру Америкою та Канадою. Позаду 26 концертів, багато теплих зустрічей і знайомств, безсонних ночей і повністю заповнених валіз концертними костюмами, лотами для аукціонів, навіть деяким технічним обладнанням. Проте результат цього коштував".

Ірина Федишин привезла 60 машин для ЗСУ / фото: скриншот Facebook

Українці були приємно вражені такою підтримкою з боку Ірини, незважаючи на недавні суперечки навколо її висловлювань про ЛГБТ-спільноту. Раніше співачка заявила, що вважає приналежність до ЛГБТ "великим гріхом": "Вам подобається руйнувати себе – руйнуйте".

Популярні новини зараз

Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК

Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році

Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго

ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку

Показати ще

Навіть ті, хто критикував Ірину за її погляди, були вражені її зусиллями у допомозі ЗСУ. У соцмережах користувачі стали порівнювати її з іншими відомими артистами, такими як Монатик та гурт The Hardkiss, які також проводять благодійні заходи за кордоном, але не досягли таких масштабів підтримки.

Комментар Ірині Федишин / фото: скриншот Х

Комментар Ірині Федишин / фото: скриншот Х

Комментар Ірині Федишин / фото: скриншот Х

Комментар Ірині Федишин / фото: скриншот Х

Комментар Ірині Федишин / фото: скриншот Х

Нагадаємо, "Важко підібрати слова...": українська співачка Ірина Федишин розповіла про гору, що сталася у її родині

Раніше ми писали про те, що Гатана мовчить про війну, але публікує пости російською: реакція мережі

Крім того, Знай.ua повідомляв, А ліна Гросу розкрила правду про свого другого чоловіка - але українці й досі думають про росіянина Полянського