Відомий український шоумен, провідний романтичного реаліті "Холостяк" Григорій Решетник зізнався, якими засадами виховання користується у спілкуванні зі своїми трьома синами.

У коментарі одному з українських телеканалів Григорій розповів про найцінніші уроки, отримані від свого батька у дитинстві.

Телеведучий Григорій Решетнік

"Мені вдалося вирости в повноцінній родині люблячих батьків. Вони вже понад 40 років разом. Тато для мене завжди був яскравим прикладом того, як потрібно ставитися до своєї жінки і своїх дітей. Він працював багато і все ж знаходив час на виховання мене та сестри. Насамперед він прищепив мені волю завжди йти до перемоги і передав свій бойовий характер. Він грав зі мною у футбол, займався бігом і не тільки. Батько цим поселив у мені думку, що якщо поставити перед собою мету, ти обов'язково її досягнеш. Також він завжди наголошував, що життя справедливе і добро завжди перемагає зло. Ще в дитинстві він навчив мене нічого не боятися. Хоча я був чемною дитиною і, коли відчував небезпеку, я вмів себе захистити. І в голові своїй я завжди тримав татові слова, що треба вміти приймати виклики, не здаватися і йти до кінця. А якщо впав, то підніматися і рухатися далі", - зізнався Григорій.

Григорій Решетник. Фото Instagram

Популярні новини зараз

Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись

"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік

Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи

За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження

Показати ще

Григорій Решетник розповів, що батьки виховували їх із сестрою, керуючись інтуїцією, навіть десь імпульсивно.

"Іноді я на горіхи отримував-таки, бо був ще тим шибеником у школі. Тато міг навіть хворостину до рук узяти за якісь погані оцінки. За це на батьків своїх я не ображаюся. Вони дали мені все найкраще. Це був їхній досвід. Я вважаю, що піднімати руку на дітей і близьких - табу. Ми цю "радянську виховну систему" у своїй родині навіть не розглядали", - пригадав ведучий.

Нагадаємо, "Зрозумів, що це не жарти": Олександр Терен зізнався, як його запросили на кастинг "Холостяка".

Раніше повідомлялося, "Холостяк" повертається: Григорій Решетник показав нового героя.

Також, "Не роби так": Анна Саліванчук зізналася, що її вистежує "маньячелло".