Українська співачка Анна Трінчер опинилась в центрі суспільної дискусії після того, як виявилось, що вона публікувала фотографії, які намагалися передати, що вона перебуває в Києві, тоді як насправді вона відвідувала весілля у Молдові.

Ця ситуація, яка стала відомою завдяки розслідуванню видання "Музвар", викликала негативні реакції та обурення учасників соціальних мереж і не тільки.

Згідно з інформацією, що надійшла від "Музвар", Трінчер відвідувала весілля блогерки Okay Eva та Серьожі 01к у Молдові. Однак, замість того, щоб відкрито визнати свою присутність на цій події, вона обрала стратегію вигляду перебування в іншому місці.

Це викликало обурення через відчуття обману та недостовірності інформації, яку вона публікує в соціальних мережах. Варто зазначити, що на весіллі було зауважено присутність російських друзів і родичів нареченого, що відігравало певну роль у формуванні публічної думки.

Популярні новини зараз

Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів

Юрист розповів, які шанси посадити всіх ухилянтів за ґрати

Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди

Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення

Показати ще

Деякі запрошені на весілля відмовилися брати участь у цій події через політичні аспекти, зокрема через присутність російських гостей. Справа ще більше ускладнюється тим, що музична група "Мачете", яка виступала на весіллі, має зв'язки з росією, а один з її учасників, Ярослав Малий, має досить активну діяльність в рф.

Це викликає питання про зв'язки Трінчер із групою, що могло б вплинути на її репутацію. Навіть після звернення до менеджменту Трінчер, щоб пояснити ситуацію, відповідь була відмовною щодо коментарів з цього питання.

Анна Трінчер, фото з instagram

Проте, незабаром після цього сама артистка почала активно публікувати сторіз та інформацію про весілля, що лише загострило обговорення цього інциденту.

Нагадаємо, Анна Трінчер чекає на важливу операцію: зірка поділилася хвилюваннями

Раніше ми писали про те, що зрадниця Оксана Байрак розмріялася про повернення до рідної Одеси

Вам буде цікаво дізнатися шлюб Юлії Саніної із The Hardkiss тріщить по швах: відомий блогер розповів подробиці