Український відомий співак Макс Барських не часто веде відверті розмови про своє особисте життя.

Але нещодавно він відверто розповів про те, чи є у нього дівчина, та чи готовий стати батьком.

Максу Барських 33 роки, та не дивлячись на молодий вік він став успішним співаком, чи не найвідомішим в Україні та за її межами. Співак постійно записує нові пісні, які стають абсолютними хітами. Та у особистому житті у нього не все добре, як здавалося. Про це він розповів в інтерв’ю Євгену Фешаку.

Макс Барських. Фото: скрін youtube

Артист розповів, що ще 5 років тому не був готовий до серйозних стосунків і зосередив свою увагу на кар’єрі. Але зараз усе помінялося і він хоче зустріти дівчину, з якою побудує серйозні стосунки. За його словами, у нього був час для становлення самостійності як людини, тому хоче здорових партнерських стосунків. Ці стосунки повинні бути з компромісами та відчуттям один одного.

Популярні новини зараз

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку

Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз

Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх

Показати ще

Макс Барських. Фото: скрін youtube

Також інтерв’юер задав питання про готовність артиста до батьківства. Він відповів, що десь через 4-5 років буде остаточно готовий. Адже це відповідальний крок, який потребує зрілості.

Макс Барських здобув популярність після участі у відомому шоу талантів "Фабрика зірок". Але він один з небагатьох артистів проєкту, котрий здобув всенародну славу. Він не тільки співак, а й автор пісень, які виконує зі сцени. Наразі це один з високооплачуваних артистів, гонорари яких становлять десятки тисяч доларів за концерт.

Нагадаємо, портал Знай інформував, Ані Лорак стало шкода дітей, але не українських: вийшла порадувати вульгарним вбранням

Раніше на порталі Знай повідомлялося, Наталя Могилевська вигадала, як розробити рот для заробітку грошей: "Ну, з Богом"

Також, наш портал інформував, Софія Ротару "оцінила" Тіну Кароль, але зробила це без жодного слова: як це сталося