Відома кулінар Ліза Глинська, зірка шоу "МастерШеф" розповіла про неприємну ситуацію, яка вибила її з колії та шокувала.

Глинська є засновницею та викладачкою кондитерської школи "GL", зараз вона активно розвиває свій аккаунт в InstagramАле повідомлення, яке вона отримала, шокувало кулінара.

Ліза Глінська. Фото: Youtube

Сьогодні на телефон мені надіслали повідомлення.. що сторінку мою викрали і якщо я не платю гроші, то завтра моя сторінка буде видалена.. змінена.. і таке інше. (фото додала) Як вони можуть.. у такий час.. - не стримала емоцій Ліза.

Вона зізналася, що воювати з шахраями просто не в змозі, але й здаватися не збирається.

Популярні новини зараз

Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо"

Не гайте часу: експерт розповів, що має зробити кожен українець до опалювального сезону

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Як чесно, я так втомилася.. я виснажена.. життя змінилося, бізнес розвалився.. комунікація з вами єдиний промінчик сонця. Друзі! Нікому нічого платити не буду, не буду! але якщо раптом завтра зникне моя сторінка… шукайте мене на резервній - написала дівчина.

Ліза Глінська. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/

Ліза Глінська. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/

Шанувальники підтримали лізу: "Який жах((( Тримайтеся! Все буде добре", "Хай беруть. Вас і так знайдуть", "Яка наволоч. Ми вас знайдемо", "Любимо Вас! Не загубимося", - написали шанувальники Лізи)) .

Коментарі до посту Лізи Глінської. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/

Нагадаємо, що Влад Міцкевич став мрією українок у "МайстерШеф. Битва сезонів", взявши до рота вершки: "Почав натирати...".

Раніше ми повідомляли, що Оля Мартинівська з "МастерШеф" оголила ніжку і підпустила Вову Ярославського ближче: "Кохання це...".