Катерина Кухар, незмінна суддя "Танців із зірками", балерина, та директор Київського хореографічного училища, повідомила про тяжку втрату, яку їй важко пережити.

Війна забирає найкращих, у кожного в сім'ї є хтось, хто постраждав від російської навали, від вторгнення та захоплення українських земель. В своєму Instagram Катерина одного разу зізналася, що цю втрату їй пережити надто важко.

Катерина Кухар, фото: Знай.ua

Серце відмовляється в це вірити…. Сьогодні ворог забрав життя Шаповала Олександра Миколайовича. Заслужений артист України, викладач дуетного танцю KSBC. Він був видатним артистом, кожна наша партія була наповнена таким життям… тому що він один із небагатьох, хто жив на сцені… А тепер його танець став вічним…. Боляче…. Важко…. Вічна та світла пам'ять, Сашко… Назавжди в серці, пам'яті, душі - написала зірка.

Загиблий партнер Олександр Шаповал. Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official/

Популярні новини зараз

Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії

Аварійні відключення світла в Україні: в Укренерго зробили важливу заяву

У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24

Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми

Показати ще

Також Катерина розмістила кілька кадрів із спільних виступів та самого загиблого воїна, героя, який захищав нас від ворога.

Загиблий партнер Олександр Шаповал. Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official/

Нагадаємо, що прима Катерина Кухар із "Танці зі зірками" зізналася, що позбавляє майбутнього: "Повністю зупинився".

Раніше ми повідомляли, що суддя "Танці зі зірками" Катерина Кухар розповіла, як дитина ховалась від бомб: "Вона продовжує йти".

Також стало відомо, що прийма України Катерина Кухар розповіла, як син рятувався від росіян і йшов 8 годин пішки: "Як у пеклі, напевно".