Відома українська гумористка, артистка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна зачарувала красою, похвалившися ідеальними формами та розтяжкою.

Вона викликала шквал дискусій у колонці коментарів. Катя Нікітіна має чималу кількість шанувальників у Instagram, а саме 69,8 тисяч людей. Для своїх передплатників, які спостерігають за приватним та творчим життям артистки, Катя готова знімати дивовижні кадри, демонструючи свою майстерність.

Катя Нікітіна. Фото: instagram.com/nikitkinna/

Цього разу дівчина одягла гігантську шпильку і розтяглася вздовж жердини. Вона поцікавилася, чи не танцювати їй за донейти:

Може танцювати за донати? Збір на авто для ЗСУ! Посилання в шапці запитала Катя у шанувальників.

Популярні новини зараз

Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен

Аварійні відключення світла в Україні: в Укренерго зробили важливу заяву

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Катя Нікітіна. Фото: instagram.com/nikitkinna/

У коментарях зраділи таким відвертим фото, і прокоментували зовсім не про донейтів:

"Просто гармата", "Прекрасна", "Катя красуня, прекрасний ракурс", "Як добитися такої розтяжки як у тебе???", "Це просто бомба, особливо перше фото!!!", "Вогняна дівчинка", " Там і до веб-сайтів недалеко", - написали шанувальники Каті.

Катя Нікітіна. Фото: instagram.com/nikitkinna/

Нагадаємо, що дівчатка Кравець із "Жіночого кварталу" верещать: пекуча Еліна Мбані закликала не слухати.

Раніше ми повідомляли, що Таня Песик із "Жіночого кварталу" посміялася з тих, хто робить заготовки на зиму: "Щоб потім викинути".

Також стало відомо, що дівчинка Кравець із "Жіночого кварталу" Іра Сопонару міцно схопила волохатого блондинчика: "Попався".