Відома українська співачка Надя Дорофєєва зізналася, що вже котрий місяць підряд сидить в тіньовому бані, через пости про війну.

Відома українська зірка повідомила шанувальників, що знаходиться у тіньовому бані, і що з ним робити - не знає. Єдина рада - більше емодзі та схвальних вподобайок на сторіс та фото та відео в Instagram.

Надя Дорофєєва. Фото: скриншот Instagram

Жах, якщо чесно, і тут розраховую на вашу допомогу, щоб ви кидали більше реакцій на сторіс, це допомагає з нього швидше вийти, хоча я в ньому сиджу вже місяць, якщо не більше. тому чекаю на ваші реакції. Написала Дорофєєва.

Надя Дорофєєва. Фото: скриншот Instagram

Популярні новини зараз

Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше

Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення

Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші

Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті

Показати ще

Також співачка наголосила, що не припинить постити про війну:

Ну а пости про війну, вибачте, ті хто не задоволений. В моїй країні війна і я повинна висвітлювати всі ці жахливі речі. на додачу завершила Дорофєєва

Через декілька сторіс Надя попросила не лише реакції на сторіс, але й коменти на основні пости а також підписники на оновлення.

Надя Дорофєєва. Фото: скриншот Instagram

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва вперше висловилася про слова про "мишу" від Дантеса: "Друзі просто...".

Раніше ми повідомляли, що екстрасенс переконаний, що Надя Дорофєєва втече від Кацуріна і знову буде з Дантесом: "Рано чи пізно до чогось приведе".

Також стало відомо, що Надя Дорофєєва готова до материнства з Кацуріним, але Дантес дитини не дочекався: "Чисто випадково". Дорофєєва була з Дантесом у стосунках більше 7 років, але дитини у них так і не народилося.