Відомий пародист, зірка "Квартал95", Юрій Великий створює смішні пародії на росіян і піднімає настрій українцям, які охоче жартують над окупантами.

У черговій пародії, яку Великий розмістив на своїй сторінці Instagram, він висміює окупанта та його дружину, обидва невеликого розуму. Окупант розповідає, що знаходиться у вбранні на кухні, і має начистити бульби на всю роту.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy

Тим часом, його дружина, за легендою з Таганрога, боїться, бо в Криму вибухи.

"Я у Криму, у Саках, і тут вибухи і страшно", – скаржиться дружина.

Популярні новини зараз

Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч

Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone

За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа

ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку

Показати ще

"Ого, я не очікував, що все так погано" , - натякає на назву міста окупант.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy

Дружина пояснює, що поїхала до Криму з подружкою, що повернулася додому, а вона залишилася одна. "Настя", яку грає Оруджова Анастасія, колега Юрія Великого за "Кварталом", розповідає, що немає грошей повернутися, і боїться пересуватися мостом, бо чула, що під час будівництва крали матеріали.

Також "Настя" розповідає "Вані", що це не "кропи стріляли по базах, а курили їхні у неприпустимих місцях".

В результаті чоловік дізнається, що дружина катається на "банані" місцевого Армена та мріє, щоб він повернувся у мішку, щоб можна було розрахуватися із кредитами.

Нагадаємо, що Юрій Великий спародіював Шойгу, Лукашенка та Путіна, які розкрили правду про Пригожин.

Раніше ми повідомляли, що Юрій Великий розсмішив пародією на Кадирова та казки про БПЛА з клешнями.

Також стало відомо, що Юрій Великий показав нові пригоди Гіркіна у камері СІЗО: "Ігор Баландович не здається".