Вже тиждень "Опенгеймер" Крістофера Нолана знаходиться у світовому прокаті - і змагається з "Барбі".
Ця біографічна стрічка розповідає про фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера і зараз журналЧАСопублікував інтерв'ю з його онуком Чарльзом.
Чарльз народився у квітні 1975 року, вже після смерті Роберта Оппенгеймера. Його батько, Пітер, кілька років дитинства провів у Лос-Аламосі під час Манхеттенського проекту. У якийсь момент свого життя у нього в голові закріпилося усвідомлення того, що його дід був дуже відомою людиною, яка виконав свій обов'язок під час Другої світової війни — хоч і не була військовою.
Проте разом із тим... все людство змінилося після того, як було скинуто першу атомну бомбу. І тепер ми маємо такі технології, через які ми можемо знищити себе.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Якщо ви стрічку не дивилися, зараз вам можуть бути спойлери .
Про фільм Чарльз розповів, що спочатку розумів, що йому буде не дуже приємно від побаченого. Хоча він розмовляв з Крістофером Ноланом до прем'єри і був дуже вражений ним.
Фільм чоловікові сподобався. Він, на його думку, розповідає переконливу історію. І хоч він дивиться на стрічку, як на мистецтво, вона все ж таки правдива.
"Є моменти, з якими я не згоден, але не через Нолана. Найменше мені подобається згадка про отруєне яблуко, яке було проблемою в "Американському Прометеї". Якщо ви уважно читали книгу, то автори кажуть: "Ми не знаємо, чи це було дійсно". Немає жодних записів про те, що він намагався когось убити. Це дуже серйозне звинувачення", - зазначає він.
Щодо розмови Ейнштейна і Оппенгеймера наприкінці — він Чарльзу видався дуже ефектним, хоч і не історичним. А ще, будучи на зйомках фільму, хлопець почув, як Кілліан Мерфі в образі Оппенгеймера називає когось "мудаком", хоча фізик-теоретик ніколи не лаявся за життя.
Нагадаємо, в Індії зафарбували оголену актрису з "Оппенгеймера" і хочуть "скасувати" фільм через свавілля
Як повідомляв "Знай.ua", прем'єра Оппенгеймера в Україні: мало хто знає, що до створення ядерної бомби був причетний українець
Знай.ua писав, критики назвали "Опенгеймера" одним з найкращих фільмів Крістофера Нолана