Популярна українська телеведуча, блогерка та засновниця благодійного фонду Маша Єфросиніна, любить спілкуватися та ділитися цікавими подіями свого життя із своїми підписниками у Instagram.
Цього разу ведуча поскаржилася на шахраїв, які продають песвдомедичні препарати для схуднення від її імені.
Про це вона розповіла в на своїй сторінці у мережі Instagram.
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Маша Єфросиніна розповідає, що таке нахабство вона бачить не вперше та вже багато років її ім'я використовують для роликів з рекламою шкідливого для здоров'я препарату.
Тож коли вчергове помітила на просторах інтернету таку рекламу мовчати не стала.
"Препарат, від якого ви будете хворіти, якщо не вмирати. Препарат, який поширюється абсолютно брехливим способом, ні кіберполіція, ні наші юристи не можуть нічого зробити, щоб прибрати його з усіх сайтів", — зазначила Єфросиніна.
Маша розуміє, дуже турбує ситуація що велика кількість українців може зіпсувати собі здоров'я цим препаратом, тож вона закликала підписників писати скарги на шахраїв, щоб якомога меньше людей постраждало від їх рук.
Злодії доповнюють свою рекламу фрагментами інтерв’ю Маші зі знаменитостями.
Нагадаємо, Маша Єфросиніна показала, як завжди виглядати на всі сто: весь секрет у склянці
Раніше ми писали про те, що Маша Єфросиніна та Оля Полякова вирішили мотивувати ЗСУ на перемогу сукнями та макіяжем: "Не заплакані та зачухані"
Як повідомляв Знай.ua Маша Єфросиніна із соковитим кавуном у роті зашифрувала особливе послання для росіян: "Ми знаємо, що там..."