Відомий український гумористичний актор, член колективу VIP Тернопіль Тарас Стадницький вирішив по-особливому відзначити День захисту дітей, 1 червня.

Для цього Тарас Стадницький, відоміший як "Володька", запланував викласти фотографії своїх дочок у соцмережу, щоб привітати їх із сьогоднішнім святом.

Тарас Стадницький. Фото: скрін youtube

Однак, за словами гумориста, жодна з фото дочок не підійшла. Оскільки молодша 9-річна Люба дуже активна дівчинка, всі фотографії доводиться робити в русі - відповідно, вони виходять дуже розмитими і не годяться для соцмереж.

Зі старшою дочкою - 12-річною Олесею виникла інша проблема. Щоб якусь фотографію викласти до Фейсбуку, насамперед потрібно з нею узгодити. Але, на жаль, до консенсусу тато з донькою так і не дійшли.

Популярні новини зараз

"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що

Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні

"Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила

51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок"

Показати ще

Тарас Стадницкий, фото: Instagram

У той же час Тарас Стадницький зробив важливу ремарку – він зазначив, що найголовнішими у цей день є ЗСУ, які захищають нас та наших дітей від російського загарбника. Актор наголошує, що саме завдяки їм цей день настав.

Фото: facebook.com/taras.stadnytskyy

Нагадаємо, що Стадницький із "VIP Тернопіль" порівняв "експертну" думку Арестовича з тим, як випорожнюються тварини.

Раніше ми повідомляли, що зірка "Ліги сміху" Вася Байдак пожартував про неочевидні нюанси життя за кордоном: "І смішно, і сумно".