Оля Полякова та Маша Єфросиніна зустрілися і подруги не могли не сфотографувати цю зустріч для українців. Вони зняли відео для проекту "Дорослі дівчатка", в якому обговорювали проблеми всіх жінок на своєму прикладі.

Ті випуски, звичайно ж, були повністю присвячені темі війни, яку розв'язала в Україні росія.

Оля Полякова і Маша Єфросиніна, фото Знай.uа

Дівчата згадали, як на концерті одна з відвідувачок розповіла, що їздить до чоловіка на побачення до Львова та 15 років шлюбу заграли новими фарбами у цей час.

На відміну від неї, Оля і Маша не мали на той момент можливості зустрічатися зі своїми чоловіками.

Популярні новини зараз

"Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила

Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії

Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

"У мене сексу немає вже 80 днів... У мене жодного разу в житті не було такої перерви в сексі" , - зізнається Єфросиніна з істеричними нотками у сміху.

Оля Полякова з чоловіком, фото з Instagram

Оля Полякова на це помітила, що мала таку паузу, але тоді вона виправдовувала себе роботою. Співачка стверджує, що це не головне і теж нервово сміється, на що Маша відповідає: "Ну, заспокой себе, Ольчик".

Телеведуча помічає, що чоловікам ще важче в такі моменти.

"Я сподіваюся, що мій не такий вже молодий і в нього там нічого не просить" , - каже Полякова і грізно смикає пальцем у камеру.

У той момент Маша заспокоїла себе думкою про те, що її чоловікові напевно так само, як і їй, не до цього.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна зізналася у тяжкому моменті своєї родини, Оля Полякова не стрималася: "Ми не маємо права на своє життя".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова заявила про проблеми у відносинах із 60-річним чоловіком: "У всіх змінилося життя...".