50-річний співак Фоззі (Олександр Сидоренко) народився та виріс в українському Харкові. Там же була створений гурт ТНМК, учасником якого він є.

В інтерв'ю проєкту "Розмова" Фоззі розповів, чому, на його думку, Харків вистояв перед російським наступом.

Вибухи у Харкові. Фото: Telegram

"Напевно, вата не очікувала такої жвавої атаки, напевно вони б виходили зустрічати з квітами. Але тут спрацював тригер, який сильніший, ніж радянське минуле, тригер "Наших б'ють". Я бачу це за реакціями тих людей, які були з проросійською позицією. Моїх знайомих, однокласників... Вони "дали Добкіна", тому що Добкін несподівано став шанувальником ЗСУ і, відповідно, ті харків'яни, які бачили себе частиною "руського міра" теж раптом зрозуміли... Краще пізно, ніж ніколи. хто орієнтувався на росію і виїхав туди після початку активної фази війни", - розмірковує Сидоренко.

Фоззі вважає, що відсотків 30 харків'ян, шанувальників росії переобулися з початку вторгнення 24 лютого, 30 відсотків залишилися на своїх позиціях, а 40 - все одно ховаються на території України, але вважають винними в цьому Україну.

Популярні новини зараз

В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати

51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок"

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Наразі лідер ТНМК переконаний, що десь 60% Харкова раніше, це була так звана "вата".

Фоззі, фото: Facebook

Фоззі переконаний, що те, що сталося з обороною Харкова – це заслуга сили та майстерності лише ЗСУ.

У рідному місті у співака залишилися мама та теща.

"Тут слід розглядати все це в контексті залежності від нерухомості. Значна частина населення України не може залишити будинки та квартири", - пояснює Фоззі.

Нагадаємо, що сон на підлозі та автомат під боком: Фагот із "ТНМК" поділився спогадами з перших днів війни.

Раніше ми повідомляли, що Фагот із ТНМК перетворився на фольклорного персонажа і вигадав, як насолити загарбникам: "Більше гарматного м'яса".