Дружина і відома блогерка поскаржилася шанувальникам на непросте життя далеко від рідного дому.

Сніжана Бабкіна опублікувала чергову посаду у соціальній мережі Instagram.

Сніжана Бабкіна, фото: Instagram

Поряд із повідомленням блогерка розмістила фото, на якому вона разом із чоловіком їде в машині. На фотографії видно, що Сніжана дуже втомлена та змучена. Мабуть, подорож триває довго, тож вона закинула ноги на сидіння. Поруч із нею сидить Сергій, видно, що він теж втомився від нескінченних подорожей та переживань.

Фото було зроблено минулого року, коли пара, очевидно, стрімко рятувалася з України через повномашстабну війну.

Популярні новини зараз

В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати

Не гайте часу: експерт розповів, що має зробити кожен українець до опалювального сезону

Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Сергій та Сніжана Бабкіни, фото з Instagram

Як зазначила зірка, навіть якщо вони не в дорозі, а у своєму тимчасовому домі з дітьми, то все одно в дорозі. Подумки вони їдуть додому.

Також Сніжана пише:

[quote author=""]Наближаємо цю, найбажанішу, дорогу кожною своєю дією. Це важкий шлях. І у кожного він свій. І ми рухаємося, перемагаючи біль, переживання, страхи, невдачі, ненависть.

На її думку, дуже важливо відстежувати все, що відбувається з кожним із нас, куди веде Бог і Всесвіт, що їм потрібно від нас, які іспити треба скласти.

Нагадаємо, що Сніжана Бабкіна обнялася з пляшкою і зізналася, але не чоловікові: "Відвертий, Дивовижний, Космічний, я можу перераховувати нескінченно".

Раніше ми повідомляли, що Сергій Бабкін показав, як увічнять путіна у мавзолеї: "Навіть вінків не буде".

Також стало відомо, що Сергія Бабкіна після восьми місяців у Німеччині нагородили в Україні почесним знаком: "Не вистачило слів".