У війні, яку оголосила росія Україні, постраждали багато військових, багато міст, багато звичайних жителів... Але ще більше постраждали дітки: хтось загинув, а хтось має травму на все життя. Не таку фізичну, як моральну.

Українським батькам дуже важко було говорити зі своїми дітьми на теми війни, і вони ніколи подумати не могли, що такий досвід їм знадобиться.

Про це розповіли Оля Полякова та Маша Єфросиніна у рамках шоу "Дорослі дівчатка" на YouTube.

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua

"Мені важко було пояснити Сашкові, що почалося. Він сказав "Мамо, це війна, як у кіно, будуть вибухи, як у фільмах? Страшні?", я кажу: "Так". "А хто це робить? Злі дядьки, які розмовляють іноземною мовою", я кажу: "Ні, дитинко, це роблять російські солдати"" , - згадує розмову з молодшою ​​дитиною Маша.

Популярні новини зараз

Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії

Аварійні відключення світла в Україні: в Укренерго зробили важливу заяву

У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Маша Єфросиніна та її 7-річний син Саша

Дитина поставила Маші логічне питання: "Чому вони так роблять?". Телеведуча на це відповіла, що мають "начальника", який вирішив, що нашу країну треба знищити. Маленький Сашко просив Машу показати фотографію путіна і потім поставив Єфросиніною питання, яке розбиває серце: "А що я йому зробив?"

"Так, і моя Аліса це питала. Каже: "А що ми їм поганого зробили? Чому вони нас вбивають?". Я відповідаю: "Бо вони вирішили, що Україна не існує, не має існувати. Вони вирішили, що ми не маємо права на своє життя", - підтверджує Оля Полякова слова Маші своєю розмовою із 10-річною дочкою.

Оля Полякова з Машею та Алісою, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що Оля Полякова заявила про проблеми у відносинах із 60-річним чоловіком: "У всіх змінилося життя...".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова засмутилася, що не разом із Дімою Комаровим та Машею Єфросініною: "Я думаю, а якого...?".