Михайло Поплавський дав інтерв'ю Каті Осадчій та заговорив про необхідність кордонів. Відповідна публікація з'явилася на його офіційній сторінці у соціальній мережі.
Народний артист України, ректор Київського університету культури та мистецтв Михайло Поплавський є надзвичайно екстравагантною особистістю в нашій країні. Зокрема, він має величезну армію шанувальників у соціальній мережі Інстаграм, які намагаються коментувати кожну його посаду.
Якось Михайло Поплавський опублікував відеозапис із програми "Світське життя", де він розповів Каті Осадчій про погляди на шоу-бізнес.
"Завжди має бути кордон і почуття міри", - повідомив він.
Відберуть майже третину виплати: низка пенсіонерів не отримає до 30% пенсії
Мобілізація після 50 років: ким зацікавиться ТЦК у червні
Перехід на 230 вольт: що буде зі старою проводкою та побутовою технікою
Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами
Проте Катерина Осадча засумнівалася в щирості слів і зазначила, що Поплавський цього кордону не має. Ведуча згадала тикток зі студентками, дивні кліпи та пости.
"Ти хочеш сказати - це треш?", - спитав він. У відповідь Осадча нагадала слова самого Поплавського про те, що треба привертати увагу і головне, щоб не плутали прізвище.
Нагадаємо, що Катерина Осадча захотіла здатися, але знайшла причину жити: "Не бачили іншого виходу".
Раніше ми повідомляли, що любитель молоденьких студенток Михайло Поплавський вирішив повчити життя українців. Поплавський вирішив навчити українців володіти собою, але "виписав" кілька порад.
Також стало відомо, що Михайло Поплавський показав, що ще може робити це зі зухвалими студентками: "Треба танцювати, щоб потрапити до мене".