Українська телеведуча і громадський діяч Маша Єфросиніна показала, з ким їй найвеселіше. І цією людиною виявилася вона сама. Стильне фото опублікувала в Instagram.

"Коли з собою завжди весело", - написала Маша.

На фото Маша сидить в сірому кріслі в білій сукні з комірцем з серйозним виразом обличчя. Над головою у Єфросиніної висить портрет Альберта Ейнштейн.

Шанувальники прийшли в захват від нового поста Єфросиніної і зробили їй безліч компліментів, відзначили, яка вона шикарна і крута жінка.

"приємно поговорити з розумною людиною", " не тільки весело, але й цікаво!", "Капеееееець, фото МЕГА просто😱", " Браво! Двором пахне!", "Шикарна жінка!!😍 ", "Шикарна зачіска Марія", "Фотка року просто", "Крута", "Ой, а у мене так не виходить ((мені з собою нудно 😂 добре, що коти є 😂 😂 і іграшки", "скільки креативу і оригінальності в такому фото", " дуже люблю ваші фото і пости читати. Ви мені допомагаєте жити у Парижі в період карантину. Велике спасибі вам за все, що ви робите!❤️", " Щось невидно веселощів)))", "Цілковито самодостатня", - пишуть коментатори.

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Нагадаємо, Маша Єфросиніна показала красуню-маму, українці не вірять очам.

Як повідомляв Знай.uа, Єфросиніна забавно потролила Полякову, що виїхала з України в карантин.

Також Знай.uа писав, що Єфросиніна стала на голову в снігу на потіху Боржемській і Дорофєєвій.

Популярні новини зараз

Мобільний зв'язок подорожчав у 2-3 рази: найдешевші тарифи Київстар, Vodafone і lifecell

Дзвінок із +380 44 може лишити без грошей: які номери небезпечні та що не можна казати

Виплати пенсій переведуть із банку на "Укрпошту": гроші приноситимуть додому з жовтня

Тариф "Укренерго" підвищили на 25%: скільки платитимуть українці за світло

Показати ще