"Квартал 95" на честь Міжнародного дня обіймів розповіла про користь цього заняття, проілюструвавши це фотографією одного зі своїх акторів Степана Казаніна.

Відповідна публікація вийшла на офіційній сторінці студії у соціальній мережі "Інстаграм".

Звісно, артист зображений не сам: на фото з ним його дружина і двоє синів. Усі обіймаються, дивляться у камеру і посміхаються. Очі щирі, вирази обличчя відкритті і натхненні. Якщо не враховувати одяг батька родини, то весь стиль родини на цій світлині можна описати словами “денім” або “ніжно-блакитний”. Складно сказати, з яких матеріалів одяг родини, проте точно відомо, що всі піджаки і жакети мають колір притаманний джинсовій тканині - ніжний блакитний. Степан також має джинсовку на собі, проте вона красується яскравими червоними вставками, які, власне, і позбавляють образ родини однотонності.

У "Кварталі" світлину супроводили списком корисних ефектів обіймів, зазначивши таке:

1. Зміцнюють імунну систему

Популярні новини зараз

Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки

Тарифи на електроенергію готуються переписати: як і коли зміняться ціни

Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати

Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу

Показати ще

2. Зменшують апетит і допомагають схуднути

3. Уповільнюють процес старіння

4. Тонізують і дають життєву силу

5. Допомагають впоратися з важкими ситуаціями

6. Роблять нас щасливішими

7. Допомагають боротися з депресією

8. Позитивно впливають на нервову систему

9. Підвищують самооцінку

10. Дозволяють виразити те, чого не скажеш словами

Нагадаємо , Кошовий з "Квартал 95" відростив собі шевелюру - зовсім інша людина. Замість звичних Худі і светрів він надів класичний костюм синього кольору.

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Ткач з "Квартал 95" ошелешив моторошною "травмою": "Дружина сковородою заїхала?"

Також Знай.ua писав, одружений Кошовий з "Кварталу 95" шльопнув Лару Фабіан: "Неприємний випадок"