Неприємний інцидент стався в Одесі. Там на жінку-водія трамвая напав чоловік, який і створив аварійну ситуацію. Про це написали в Facebook групі"Одеса як вона є".

На Старопортофранківській "чоловік" побив жінку-водія трамвая. Жінку відправили до лікарні, а його забрала поліція .

«#нампишут, створив аварійну ситуацію, сталося аварійне гальмування трамвая, жінка вибігла і» в серцях "стукнула по склу автомобіля, він вдарив її кулаком в обличчя, поваливши тим самим на землю, і почав добивати жінку ногами, поки не втрутилися пасажири і не передали його поліції", - пишуть в повідомленні.

На щастя, небайдужі пасажири втрутилися в ситуацію, а одна з машин навіть заблокувала "Шкоду". Тому нападника затримали та передали до рук працівників Служби безпеки, які приїхали на виклик.

Популярні новини зараз

"Війна в Україні припиниться": відомий футоролог назвав терміни, коли настане мир

Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Показати ще

Нагадаємо, на Красуню-українку напали в Туреччині: обличчя покалічене, вся в подряпинах і синцях.

Як повідомляв Знай.uа, на українку з маленьким сином ледь не спустили собак за "солов'їну".

Також Знай.uа писав, що в Києві натовп побив геїв, які заступилися за дівчину.