Через коронавірус помер актор Володимир Коренєв, який зіграв Іхтіандра в культовому радянському фільмі "Людина-амфібія".
У віці 80 років помер артист Володимир Коренєв, який зіграв роль Іхтіандра у фільмі "Людина-амфібія". Причиною смерті став коронавірус, пишуть російські ЗМІ, посилаючись на слова доньки актора Ірини Коренєвої.
"Помер, так. Перед смертю він лежав в "червоній зоні" з коронавірусом", - повідомила донька актора.
Дата і місце похорону поки невідомі.
Володимир Коренєв народився 20 червня 1940 року в Севастополі. У 1957 році він вступив до ГІТІС, на останньому курсі інституту отримав головну роль у фільмі режисера Володимира Чеботарьова "Людина-амфібія". Саме ця роль і принесла Коренєву популярність.
Міноборони спростило ВЛК: як тепер довести хворобу мобілізованим
Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні
Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року
"Ощадбанк" попередив про масштабне нововведення
На рахунку актора понад 50 ролей, в тому числі у фільмах: "Діти Дон-Кітхота", "Багато галасу даремно", " Світло далекої зірки", та ін.
Також Коренєв знімався в серіалах "Убойна сила", "Діти Арбата", "Остання сповідь", "Передчуття".
З 1961 року актор грав у трупі Московського драматичного театру імені К. С. Станіславського.
Нагадаємо, Covid-19 забрав життя автора хітів Елвіса Преслі
Як повідомляв портал Знай.ua, помер П'єр Карден, французький модельєр і посол доброї волі
Також Знай.ua писав, пішов з життя великий український композитор, який написав музику до "Захара Беркута"