Олег Скрипка потішив шанувальників анонсом різдвяного концерту.
Різдвяний концерт лідера легендарного гурту "Vоплі Vідоплясова" Олега Скрипки та Національного академічного оркестра народних інструментів України відбудеться 6-го та 7-го січня у столичному Жовтневому Палаці.
Концерт під різдвяною назвою "Щедрик" анонсував Олег Скрипка на своїй сторінці в Instagram.
Спеціальна святкова програма складається зі старовинних українських народних пісень, колядок та щедрівок у сучасному аранжуванні.
"Заспіваємо різдвяних пісень весело й гучно, щоб 2021-й рік був вдалим", - закликав співак.
Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень
Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Нацбанк виводить з обігу частину грошей: чим їх замінять
Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення
Нагадаємо, що в Україні через карантинні обмеження заборонено проведення масових культурних заходів, в тому числі концертів, в яких бере участь понад 20 осіб та не дотримана дистанція у 1,5 м.
Як саме буде забезпечена необхідна дистанція на різдвяному концерті, анонсованому Олегом Скрипкою, не повідомляється.
Нагадаємо, Dzidzio "заколядував" разом з Олегом Скрипкою
Як повідомляв портал Знай.ua, "Воплі Відоплясова" Олега Скрипки зіграли перший в Україні онлайн-концерт
Також Знай.ua писав, Олег Скрипка розповів про антивірусні ворожіння