Співачка Надя Дорофєєва, яка раніше виступала у складі поп-колективу "Время и Стекло" місяць тому випустила дебютну сольну пісню"Gorit". У сторіз Дорофєєвої з'явився скрін з YouTube, на якому видно: робота Наді вже отримала 10 мільйонів переглядів, і це — абсолютний рекорд!

Фанати можуть бути спокійні: після розпаду "Время и Стекло" Популярність Наді нікуди не дівається, а, навпаки, навіть зростає — адже тепер не доводиться ділити славу з Льошею Позитивом. Втім, з екс-колегою по дуету Надя залишилася в чудових стосунках, вони хороші друзі.

Новина про рекорд Наді принесла одна з фан-сторінок Дорофєєвої в Instagram. Її модератори відзначили Дорофєєву на цьому скріншоті, а вже Надя додала це в свої сторіз, щоб розділити радість з ще більшою кількістю фанатів.

Що ж, цей рекорд покликаний хоч трохи врівноважити подію з Надею в цьому болісному 2020 році. Нагадаємо, що не так давно в тих же “сторіз” Дорофєєва привселюдно зізналася, що перенесла коронавірус.

Популярні новини зараз

Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа

Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця

"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує

Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей

Показати ще

Втім, зараз Надя повернулася до активної шоу-бізнесової діяльності і виглядає абсолютно здоровою, чому не можна не зрадіти.

Нагадємо, Дорофєєва сіла в суддівське крісло "Голосу країни" і нарвалася на критику: "Шкода Балана"

Як повідомляв " Знай.ua", Дорофєєва посміялася над російськими шоуменами: "Нехай горить"

Знай.ua писав, Дорофєєва підкочує до фанатів, поки Дантес захоплюється незнайомкою: "а ми і не проти"